❮❮ הצג את כל סרטים עם תרגום
❮❮ הצג את כל סרטים עם תרגום

רונאלדו - הסרט

Please login in order to report media.

 • רונאלדו - הסרט

  צולם מעל 14 חודשים עם גישה חסרת תקדים למעגל הפנימי של האדם והספורט, זהו הסרט הרשמי הראשון שמורשה במלואו של אחת הדמויות המפורסמות ביותר בכדורגל.

  בפעם הראשונה אי פעם, העולם מקבל בבהירות כנה וגישה מאחורי דלתות סגורות לכדורגלן, אב, משפחה-האדם וחבר במרגש ומרתק תיעודי- מקביל של האו"ם.

  באמצעות שיחות, בעומק מדינה של קטעי כדורגל אמנות וקטעי ארכיון שלא נראו מעולם, הסרט נותן תובנה מדהימה לספורט ואת החיים אישיים של המנצח כריסטיאנו רונאלדו בשיא הקריירה שלו.

  סרט זה מרגש ובאמת מראה את כל מה שצריך מאחורי הקלעים שווה לצפות!!

  אחד הספורטאים המפורסמים בעולם ונכון להיום האישיות הכי פופולרית בפייסבוק עם מעל ל-107 מיליון לייקים.

  שחקנה של ריאל מדריד, שנחשב בעיניי רבים לכדורגלן הטוב בעולם (או למספר שתיים, תלוי את מי שואלים), הפך ממזמן ליותר משחקן כדורגל.

  אחרי שליונל מסי, יריבו הגדול והשחקן היחיד מתמודד מולו על התואר "השחקן הטוב בעולם" הוציא סרט משלו, מגיעה התשובה של רונאלדו בדמות סרט דוקומנטרי של הבמאי אנתוני וונקה שסוקר את חייו של הכוכב ויצא לאקרנים השבוע בבריטניה.  כבר בדקות הראשונות של הסרט אנחנו זוכים לציטוט רונאלדואי טיפוסי- "לראות את מסי זוכה בכדור הזהב הרביעי ברציפות היה קשה מאוד עבורי.

  אחרי שהוא זכה בשני וגם בשלישי אמרתי לעצמי שלא אחזור לכאן יותר".

  מנקודה זו מתחיל הסרט שבחלקים גדולים שלו רק מלטף את האגו העצום של רונאלדו.

  הסרט מספק הצצה ליחסים המיוחדים שיש לשחקן עם בנו בן ה-5, כריסטיאנו ג'וניור, אותו רונאלדו מגדל לבדו, את האמא כאמור, אף אחד לא מכיר.

  "כל אחד חושב על מישהי אחרת, אבל אף פעם לא אמרתי ולעולם גם לא אספר", מספר קשר ריאל מדריד, שרואה בבנו כיורש שלו.

 • רונאלדורונדלורונאלדו הסרטרונאלדו הסרט עם תרגום