Video categories

  • 360, תחקיר, רשת, לינוי בר גפן, גדי סוקניק, יורם בינור, רינו צרור , שלוש מאות שישים - תכנית התחקירים של רשת המביאה לכם את הסיפורים מכל הזוויות. 360 מונה צוות עיתונאים בכירים מהשורה הראשונה לינוי בר גפן, גדי סוקניק, יורם בינור, שרה ב"ק המפיק של שלושת מאות שישים הוא רינו צרור והבמאי רם לנדס
  • דוקו ישראלי או דוקומנטרי ישראלי מאגר סרטי תעודה ותחקיר מלאים, רק במסעוד טיוי
  • סדרת דוקו של אמנון לוי בערוץ 10, שחושפת את עולמה ומעמדה של האישה בחברה החרדית.
   קוראים להן בנות מלך, אבל הן מחזיקות את החברה החרדית על הכתפיים.
   לראשונה, נשים חרדיות מכל הגוונים מספרות בגילוי לב איך מתנהל מאחורי הקלעים של אותה חברה.
   הן חושפות מיהי באמת האישה החרדית, הקשיים איתן היא מתמודדת, מהן רצונותיה, דעותיה, מה האישה החרדית חושבות על הדרת נשים, על חילונים, ועל התפקיד המיועד לה בעולם.
   אותן נשים חרדיות שהסכימו להיחשף ולשוחח עם אמנון לוי מתועדות בתחנות החשובות בחייהן: הכנות לחתונה, בחירת פאה, הדרכת כלה, גידול ילדים, פרנסה ועוד.
  • מקור היא סדרת תוכניות תחקירים עיתונאיים המשודרת בערוץ 10, בהנחייתם של רביב דרוקר ורזי ברקאי.
   הסדרה משודרת ממאי 2009, לאחר הפסקת התוכנית "שישי" באותו ערוץ, שבה השתתף חלק מצוות התוכנית. חלק מהמרכיבים בתוכנית "שישי" מופיעים גם בתוכנית "המקור".
   ב-2011 זכתה התוכנית בפרס האקדמיה לטלוויזיה לתוכנית האקטואליה הטובה ביותר של השנה בישראל. בשנת 2013 עזב את התוכנית עופר שלח לאחר שנבחר כחבר כנסת בבחירות שנערכו באותה שנה. בסוף השנה החליף אותו רזי ברקאי.
  • "עובדה" היא תוכנית תחקירים אקטואלית, בהנחייתה של אילנה דיין ובבימויו של גלעד טוקטלי, המשודרת בערוץ 2. התוכנית היא הוותיקה ביותר בערוץ 2 והיא משודרת בה מאז הקמת הערוץ המסחרי ב-1993.
  • מה זה ערס? ומי היא הפרחה? מי בכלל קובע מי הוא ערס ומי היא פרחה? על פי אנשים קובעים? האם אתם מכירים ערס אשכנזי או פרחה אשכנזייה? למה רוב הערסים והפרחות שאתם אולי מכירים, או שחשבתם שאתם מכירים, הם מזרחים? האם הערסים והפרחות הם אכן איום קיומי על מדינת ישראל? איך הערסים והפרחות מתמודדים עם הסימון המשפיל הזה? והכי חשוב: מתי הפכו הערסים והפרחות לאליטות החדשות של ישראל? התשובות בסדרה.
  • פנים אמיתיות היא תוכנית ראיונות, תחקירים ודוקו בהנחיית העיתונאי אמנון לוי, המשודרת בערוץ 10.
   התוכנית החלה בפברואר 2011, ובמסגרתה משודרים ראיונות עם דמויות מפתח בחברה הישראלית לצד תחקירים, כתבות דוקומנטריות וסיפורים אישיים
  • יבור הסדרה הוא אוגי, חתול עצלן שמן וכחול אשר חי בבית פרטי בפרבר טיפוסי של עיר מודרנית אשר מבלה את רוב זמנו בצפייה בטלוויזיה ובבישול. לאוגי יש גם שותף חתול בשם ג'ק ושכן בשם ג'ו- כלב ענקי וקשוח. בבית של אוגי יש שלושה מקקים: ג'ואי, דידי ומארקי (נקראים על שם חברי להקת הפאנק "ראמונס"). שלושתם בעלי אישיות מפותחת ומגוונת. השלישייה נהנית לאמלל את חייו של אוגי - הם מטרידים ומעצבנים את אוגי, נוהגים לרוקן את המקרר שלו, הורסים את הבית שלו ומשבשים את חייו השלווים.
  • ארתור (באנגלית: Arthur) היא סדרת אנימציה לילדים אשר מופקת בשיתוף פעולה קנדי-אמריקאי. הסדרה מבוססת על סדרת ספרי ילדים מצליחה באותו שם שנכתבה ואוירה על ידי מארק בראון. הסדרה מופקת על ידי אולפני קוקי ג'אר ומשודרת בארצות הברית בערוץ PBS החל מ-2 בספטמבר 1996 ועד היום. בישראל הסדרה משודרת בערוץ הילדים משנת 1997 ועד היום. הסדרה משודרת כיום ב-82 מדינות ברחבי העולם. בישראל זכתה הסדרה לפופולריות רבה, וזכתה כ-5 פעמים ברציפות רבות בתואר "סדרת השנה" בטקס נבחרי הילדים שמארגן ערוץ הילדים בכל שנה.

   עד כה הופקו לסדרה 19 עונות המכילות 225 פרקים. בעקבות הצלחת הסדרה הופקו לה גם שלושה סרטי טלוויזיה וספין אוף בשם "ד"ש מבסטר".

   את שיר הפתיחה בסגנון הרגאיי של הסדרה מבצע זיגי מארלי.

   תקציר העלילה
   עלילת הסדרה מתמקדת בחייהם של חיות דמויות אנוש - שנבוב בן שמונה בשם ארתור טימותי ריד, בחבריו, בבני משפחתו ובאינטראקציה היומיומית שלהם זה עם זה. דמויות הסדרה מתגוררות באלווד סיטי. ארתור הוא תלמיד כיתה ד' בבית הספר היסודי "לייקווד", שהוא בית הספר היסודי של אלווד, בכיתתו של המורה הקשוח מר עכבר. אביו של ארתור הוא שף, ואמו רואת חשבון. לארתור יש שתי אחיות: גילי בת ה-5, אשר לומדת בגן וקייט התינוקת בת שנה. משפחתו של ארתור מחזיקה בכלב בשם "חבר" ("פאל"). מרבית הסדרה מתרחשת בביתו של ארתור או בבית ספרו. חבריו של ארתור הם מרקעים אתניים שונים ושכבות סוציו-אקונומיות מגוונות.

   הסדרה עוסקת פעמים רבות בנושאים המשפיעים על עולמם של ילדים, כגון דיסלקסיה, עיוורון, מחלת הסרטן, גירושים או אסטמה - תוך הטלת הבעיות הללו על דמויות בסדרה, ובכך מעבירה מסרים חינוכיים וחברתיים רבים.
  • הסדרה עוסקת בהרפתקאותיהם של גזע ננסים הדומים לאלפים שחיים בכפר קטן ונסתר ביער. העלילה מתמקדת בייחוד בקבוצת ילדים מן הכפר: טיפטיפ, טיפטיפון, נאפו, מוקי וגברי. נאפו, בנו המפונק של מיימון, ראש הכפר, מאוהב בטיפטיפ היפה, על אף שהיא החברה של טיפטיפון, הדמות הראשית בסדרה. לכן, על אף שבדרך כלל הם מסתדרים היטב, טיפטיפון ונאפו נוטים להסתכסך לעתים קרובות, במיוחד כאשר טיפטיפ בסביבה. נאפו נוהג להיות בחברתו של גברי, קצר הקומה והפחדן (נאפו נוהג ללגלג על פיון משום כך לא מעט) ומוקי אשר מעריץ את דודה של טיפטיפ, דוקטור דוקלין, ושואף להפוך לרופא כמוהו לכשיגדל.
  • בוב הבנאי (באנגלית: Bob the Builder) היא סדרת אנימציית סטופ מושן בריטית לילדים שנוצרה על ידי קית' צ'פמן. התוכנית נחשבת לאחת מתוכניות הטלוויזיה לילדים המצליחות ביותר בבריטניה.

   הסדרה עוסקת בהרפתקאותיו של בנאי בריטי בשם בוב, ובחבריו שחלקם הם מכונות צמ"ה מואנשות שונות. בוב עובד עם וונדי ולשניהם יש חתול בשם פילצ'ארד. בכל פרק מתמקדת החבורה בבניית בניין כלשהו (מפעל חדש, מצפה אסטרונומי, וכו') או בשיפוצים ותיקונים שונים, תוך שיתוף פעולה כדי לפתור מגוון רחב של בעיות. בנוסף לכך, מתמקדות עלילות הפרק
  • דיג'ימון (ביפנית: デジモン, באנגלית: Digimon) היא סדרת אנימה יפנית פופולרית ששודרה לאורך 7 עונות. השם "דיג'ימון" מורכב משתי מילים: "דיג'י" (קיצור של המילה האנגלית "דיג'יטל", כלומר, דיגיטלי) ו"מון" (קיצור של "מונסטר", מפלצת) ומשמעותו "מפלצת דיגיטלית" או "מפלצות דיגיטליות".
   העונה הראשונה של הסדרה החלה את שידוריה בשנת 2000 בערוץ הראשון. העונה השלישית והרביעית שודרו בישראל בערוץ ג'טיקס במהלך העשור הראשון של המאה ה-21. לאחר סיום העונה
  • עלילת הסדרה מתרחשת בעיירה בדיונית בשם "טוקיו הקטנה", עיירה המשלבת אלמנטים יפניים מודרניים וכמו כן את העיר טוקיו במציאות עם אלמנטים עתידניים. בעיירה חיים בעלי חיים מואנשים ולרבים מהם גפיים קיברנטיים.
   שליט העיר הוא המלך פרד, אשר איבד את דעתו לאחר שעבר ניתוח להסרת שיני הבינה שלו. בעקבות הניתוח הנוראי, בתו וקונסוליי העיר ממלאים את תפקידו באופן זמני עד אשר תחזור אליו שפיותו (דבר שלוקח זמן רב בשל אותה תחושה נוראית וקשה עד להתפקע שאיתה יצא המלך פרד אחרי הניתוח). ראש הקונסוליה הוא גבון, דמות
  • הסדרה מתמקדת בסיפורו המרגש של מרקו, נער צעיר החי עם משפחתו בעיר הנמל גנואה שבאיטליה במהלך תקופת השפל בשנת 1881. פייטו, אביו של מרקו, הוא רופא המקדיש את זמנו לטיפול בחולים עניים (שבהם הוא גם עורך ניסויים בטיפולים שנויים-במחלוקת דאז, כמו עירוי דם), משום כך המשפחה נמצאת בקשיים כלכליים. אמו האהובה של מרקו, אנה רוסי, נאלצת לנסוע לארגנטינה להרוויח כסף כשבנה הצעיר הוא ילד קטן הזקוק לאימו. בשלב מסוים נקטע הקשר עם אנה כאשר מפסיקים להגיע המכתבים ממנה. מרקו חושש שקרה לה הנורא מכול. כיוון שאביו עסוק מדי בעב
  • המומינים הם משפחת טרולים לבנים עגלגלים, עם אפים גדולים אשר דומים במראם להיפופוטמים. המשפחה חסרת הדאגות וההרפתקנית גרה בביתם אשר בעמק המומינים. העלילה מתמקדת בהרפתקאותיהם של משפחת מומין ותושבי עמק המומינים, בעמק ומחוצה לו, על אורחים מוזרים שבאים לבקר בעמק, ועל מקרים מוזרים שקורים למומין וחבריו.
  • הסדרה מתמקדת בזן נדיר של דובים קטנים בעלי כנפיים, החיים ביער קסום חיי קהילה שיתופיים אוטופיים. המעופפים הנועזים יחד עם הידידים שלהם, לקחו על עצמם את המשימה להגן על היער שלהם מזיהום. אף על פי כן, המאמצים שלהם, לעתים קרובות, מופרעים על ידי שני סמורים, חמי וסמי, אשר משתדלים לזהם את היער. מדי פעם הסמורים מקבלים עזרה מחיליק הנחש. שלושתם תמיד משתדלים למצוא דרכים להפריע להרמוניה של היער אבל תמיד בסוף הדובים מסכלים את תוכניותיהם. הדובים תמיד קשובים לעצותיהם של הדוב הזקן, צור (אשר זקן מדי בשביל לעוף) וחב
  • פסטיגל הוא מחזמר ישראלי לילדים, שמשולבת בו תחרות זמר. המופע מוצג בחג החנוכה ומופיעים בו זמרים, שחקנים ובדרנים. הפסטיגל החל את דרכו בשנת 1981 ומאז נערך מדי שנה, בחודשים נובמבר-ינואר, במקומות שונים ברחבי הארץ.
  • וולברין והאקס-מן (באנגלית: Wolverine and the X-Men) היא סדרת אנימציה אמריקאית המבוססת על סדרת הקומיקס אקס-מן. הסדרה הופקה לשידור על ידי מארוול אנימציה עבור ערוץ ניקלודאון בשנת 2008 למשך 26 פרקים.

   זהו עיבוד הטלוויזיוני המצויר הרביעי של האקס-מן, אחרי הפיילוט "גאוות האקס-מן" משנת 1989, "אקס-מן: סדרת האנימציה" משנים 1992-1997, ו"אקס-מן: הדור הבא" משנים 2000-2003.
  • הסדרה מתמקדת בדב פנדה צעיר בשם טאו טאו המתגורר בעמק קסום בסין יחד עם אימו אמא פנדה. חברו הטוב של טאו טאו הוא קיקי הקוף. כל פרק הציג בתחילה בעיה מסוימת בה נתקל טאו טאו עם חבריו - הסדרה התמקדה בבעיות של הגיל הרך כמו קנאה לאחר, דימוי עצמי נמוך, הרצון להיות מישהו אחר, ריבים שלא זוכרים איך התחילו ועוד. בתגובה לכל בעיה או ריב אמא פנדה מספרת סיפור לילדים בעל מוסר השכל. רק בפרק האחרון לא מסופר סיפור אלא חצי חלום חצי הרפתקאה של טאו טאו וחבריו. כל הסיפורים המוצגים בסדרה הם סיפורי עם מכל העולם אשר הבולטים בהם היו החתול במגפיים (של האחים גרים) ושלושת הסנאים והנסיכה (עיבוד של הסיפור פרי באנו מאלף לילה ולילה).
  • המציג את הרפתקאותיו של בנו של ראש העיר ניו יורק הבדיונית, נורטון, עם ילדה ג'ינג'ית בשם טופו בניו יורק, תוך התמקדות בסנטרל הפארק. סדרה אחת הופקה, בהיקף של עשרים ושישה פרקים. הייתה הסדרה להצלחה גדולה במדינות רבות
  • כוכבי סדרת כוח מילולית, ילדה עם כוחות מיוחדים שזהותה היא בקי וטספורד, תלמידה. כוח מילולית נולד בפלנטה בדיונית אבל נשלחה אל השער האחורי ומתגנבת אל חללית ישנה . קפטן עוגי , קוף שהיה טייס בחיל אוויר , טיס הספינה, איבדו שליטת כשכוח מילולית התעוררה והתרסקו על כדור הארץ.
  • העלילה מתמקדת בנילס הולגרסון, ילד שובב בן 14 אשר חי בחווה בשבדיה. הוריו של נילס הם עניים. נילס הוא עצלן וחסר כל התחשבות בזולת. נילס היה נוהג להתאכזר לחיות בחווה בזמנו הפנוי, עד שיום אחד הוא לוכד שדון. השדון הכועס מחליט להעניש את נילס על מעלליו, ועל כן הוא מכווץ אותו לגודל של ננס. בערמומיות הוא עמד לכאורה להעניק לנילס מטבע אולם חבט בו בעוצמה. בתור ננס נילס מסוגל כעת לדבר ולהבין את בעלי החיים. נילס וחיית המחמד שלו אוגי האוגר מצטרפים לאווז הבית מולי במסעו עם אווזי הבר, המונהגים על ידי המפקדת אקה, ל
  • העלילה מתמקדת בילדה צעירה בשם עליסה אשר עוקבת אחר ארנב לבן דרך מחילה אשר מובילה אותה אל ארץ הפלאות, שם היא פוגשת בדמויות מעניינות רבות, הכוללות בין השאר את הכובען המטורף, חתול צ'שייר, טווידלדם וטווידלדי, עכבר מספר הסיפורים, המפטי דמפטי, הזחל ומלכת הלבבות.

   ההתחלה של הסדרה דומה יותר לסיפור המקורי, בעוד שהפרקים המאוחרים יותר של הסדרה מבוססים על חלקים מספר ההמשך של עליסה בארץ הפלאות - "מבעד למראה ומה אליס מצאה שם".
  • עלילת הסדרה מתחילה כאשר וונדי חולמת שפיטר פן מציל אותה לאחר קרב חרבות מול קפטן הוק. בהמשך וונדי ושני האחים שלה מובלים על ידי פיטר פן ל"שום-מקום", שם וונדי הופכת ל"אמא" של הילדים האבודים. לאורך הסדרה פיטר וונדי מתאהבים.החלק האחרון של הסדרה הולך לכיוון שונה מן הסיפור המקורי ומציג דמות בשם לונה,אשר הופכת לחשובה בפרקים האחרונים של הסדרה.
  • פינוקיו (ביפנית: ピコリーノの冒険) היא סדרת אנימה יפנית המבוססת על ספר הילדים "פינוקיו" מאת הסופר האיטלקי קרלו קולודי. הסדרה בת ה-52 פרקים הופקה לטלוויזיה ב-1976 בשיתוף פעולה יפני-גרמני. בישראל הסדרה שודרה בתחילה בטלוויזיה החינוכית בערוץ הראשון בדיבוב לעברית ב-1981 ובשידורים חוזרים לאורך השנים.

   בגרסה העברית של הסדרה, שיר הפתיחה בוצע על ידי רעיה אדמוני.

   כיום, פרק 28 בשם "המירוץ הגדול" נחשב לאבוד.
   העלילה מתחילה בכפר קטן במחוז טוסקנה שבאיטליה. נגר זקן ועני בשם ג'פטו אשר גר לבד בביתו יחד עם שולמית החתולה וניקנור הנקר מוצא יום אחד בול עץ מסתורי ממנו הוא מגלף בובת עץ. לאחר שג'פטו מסיים לגלף את בובת העץ היא מתעוררת לחיים והופכת בהמשך לילד שמעולם לא היה לו. ג'פטו מחליט לכנות אותה בשם "פינוקיו".

   בהמשך ג'פטו משכנע את פינוקיו שעליו ללכת לבית הספר המקומי. פינוקיו יוצא לבית הספר אך בדרכו הוא פוגש בשמשון השועל (אשר עושה עצמו צולע) ויובב החתול (אשר עושה עצמו עיוור) אשר משכנעים אותו להצטרף אליהם ולצפות בתיאטרון הבובות של אדון בידורי. פינוקיו מצטרף לתיאטרון הבובות על מנת לצבור כסף אותו יוכל להעניק לג'פטו העני. פינוקיו נודד עם התיאטרון מעיר לעיר ולבסוף לאחר שחסך מספיק מטבעות זהב הוא מחליט לברוח מהתיאטרון וללכת חזרה הביתה עם מטבעות הזהב אותם הרוויח.

   בדרכו הביתה פוגש פינוקיו שוב בשמשון ויובב אשר מחליטים לרמות את פינוקיו. הם מספרים לו שאם הוא ישתול את המטבעות שלו בשדות הפלא, מחוץ לעיר, הם יצמחו לכדי עץ גדול אשר יצמיח אלף מטבעות זהב חדשים. פינוקיו לא מבין שהם מנסים לרמות אותו למרות שבלה הברווזונת מנסה להזהירו. פינוקיו אשר מאמין להם, יוצא למסע לעבר שדות הפלא יחד עם שמשון ויובב. בדרך הם עוצרים בפונדק שם שמשון ויובב אוכלים ארוחה דשנה על חשבנו של פינוקיו. במשך הלילה, בעל הפונדק מעיר את פינוקיו, ומיידע אותו כי שמשון ויובב היו חייבים לעזוב באופן דחוף, אך הם יפגשו עם פינוקיו בשדות הפלא. פינוקיו יוצא לעבר שדות הפלא. כאשר הוא עובר דרך יער, שמשון ויובב, אשר מחופשים לשודדים, מגיחים לעברו ומנסים לשדוד את פינוקיו. פינוקיו מצליח לברוח מהם עמוק לתוך היער. כאשר פינוקיו רץ לתוך היער הוא פוגש בפיה הטובה בעלת השיער הכחול. בהמשך תופסים אותו שמשון ויובב ותולים אותו על עץ. ל
  • פיף ותלתול (צרפתית: Pif et Hercule, אנגלית: Spiff and Hercules) היא סדרת אנימציה צרפתית בת 130 פרקים שהופקה לטלוויזיה בשנת 1989 ושודרה בדיבוב עברי בערוץ הראשון בתחילת שנות התשעים.
   הקומיקס והסדרה מתארים את סיפורם של פיף, כלב צהבהב-חום, ותלתול, חתול שחור-לבן, שניהם דמוי אדם. השניים, למרות היותם חברים טובים, אינם מפסיקים לריב, במערכת יחסים של אהבה/שנאה.
  • קופיקו היא סדרת טלוויזיה ישראלית לילדים אשר מבוססת על סדרת ספרי הילדים הישראלית המצליחה "קופיקו" מאת הסופרת תמר בורנשטיין-לזר. העונה הראשונה של הסדרה שודרה בערוץ הילדים במהלך שנת 1993 ושודרה בשידורים חוזרים בערוץ 2 בין השנים 1994 - 1997. העונה השנייה שודרה בערוץ ג'וניור החל מ-2 באוגוסט 2009 עד ל-3 בספטמבר 2009. בעונה זאת נוספה דמות חדשה בשם דובי בנם של שושנה ואברום.
  • קני הכריש הוא סדרת טלוויזיה מונפשת לילדים . NBC ב- NBC מ -1 בנובמבר 2003, והסתיים 18 פבואר 2006 עם שתי עונות ו -26 פרקים בסך הכל ששודר.
   הסדרה היא על כריש נמר דמוי אדם בשם קני שמחליט לעזוב את האוקיינוס. קני הנו הגיבור והדמות ראשי בסדרה.
  • מן קצר לאחר לידתו, שאלתיאל קוואק מאבד את הוריו, אחיו ואחיותיו אשר נהרגים בתאונת דרכים. חפי החפרפרת, חבר טוב של משפחתו, מגדל אותו. יחד עם חבריו יוצא שאלתיאל להרפתקאות רבות ומשונות ומפיק לקחים. המדינה בה מתגוררים שאלתיאל קוואק וקרוביו היא מַיִמוניה (בהולנדית Groot-Waterland, באנגלית Great Waterland, כלומר "ארץ המים הגדולה").
  • אייל גולן ביטון‏ המוכר יותר בשם אייל גולן (נולד ב-12 באפריל 1971) הוא זמר ישראלי, הנחשב לאחד הזמרים המצליחים בישראל. רוב אלבומיו הגיעו למעמד אלבום פלטינה.
   גולן היה הזמר הראשון מהז'אנר המזרחי שזכה בתואר זמר השנה במצעד הפזמונים העברי השנתי של רשת ג', ושירו "דמעות" היה לשיר המזרחי הראשון שזכה בתואר "שיר השנה". הוא הזמר המזרחי היחיד שזכה בתואר המקביל במצעד הפזמונים השנתי של גלגלצ.
   גולן מכר בישראל למעלה מ-3 מיליון אלבומים. כמו כן זכה אחד עשר פעמים בתואר "זמר השנה", שמו
  • אריק איינשטיין (3 בינואר 1939, י"ב בטבת תרצ"ט – 26 בנובמבר 2013, כ"ד בכסלו תשע"ד) היה זמר, פזמונאי, תסריטאי ושחקן ישראלי.
   היה חבר בלהקות הנח"ל, בצל ירוק, שלישיית גשר הירקון, החלונות הגבוהים וחבורת לול. שיתוף הפעולה שלו עם שלום חנוך ולהקת הצ'רצ'ילים הניבו את אלבומי הרוק הראשונים בישראל.
   איינשטיין נחשב אחד הזמרים הישראלים החשובים ביותר. מבקר המוזיקה יואב קוטנר תיאר אותו כך: "אריק איינשטיין הוא יותר מאשר הזמר הישראלי הגדול ביותר. איינשטיין הוא ארץ ישראל האמיתית"
  • דודו טסה (נולד ב-10 בפברואר 1977, כ"ב בשבט ה'תשל"ז) הוא זמר, מוזיקאי, מלחין, פזמונאי ומפיק מוזיקלי ישראלי.
  • הפרויקט אינו להקה במובן המקובל של המילה, מאחר שאינו מכיל הרכב קבוע של זמרים ונגנים, אלא בסיס מתחלף עם זמרים שונים. בראש ההרכב עומד המוזיקאי עידן רייכל, שכותב ומלחין את רוב שיריו. חמשת אלבומיו של ההרכב זכו להצלחה מסחרית גדולה, ומכרו ביחד מעל לחצי מיליון עותקים בישראל‏
  • הפרויקט של רביבו הוא הרכב מוזיקלי ישראלי המבצע גרסאות כיסוי של שירים שהתפרסמו בשנות השבעים והשמונים, מז'אנר המוזיקה המזרחית בישראל.
   ההרכב הוקם בידי המלחין והמעבד המוזיקלי רביב (רביבו) בן מנחם בתחילת שנת 2012 ונקרא על-שמו. יחד עם בן-מנחם, חברים בהרכב גם אחיו, ניר בן מנחם, ואלירן צור. ההרכב הוציא אלבום בכורה בשם "מה נותר מאלה", הכולל מחרוזות בנות 5-6 שירים כל אחת. המחרוזות באלבום הבכורה כוללות גרסאות כיסוי לשירים מז'אנר המוזיקה המזרחית שהתפרסמו בשנות ה-70 וה-80. גרסאות הכיסוי שבאלבום
  • כוורת היא הרכב מוזיקלי של יוצאי להקת הנח"ל שקם בשנת 1973, וכלל את דני סנדרסון (שנחשב למנהיג הלהקה וכתב והלחין את הרוב המוחלט של שיריה), גידי גוב, יצחק קלפטר, אלון אולארצ'יק, מאיר פניגשטיין, אפרים שמיר ויוני רכטר.
   אחרי מספר להקות רוק שהצליחו פחות, הייתה כוורת ללהקת הרוק הראשונה בישראל שזכתה להצלחה מסחרית גדולה. סגנונה התאפיין ברוק מלודי ועשיר בהומור נונסנס, ובהופעותיה המשיכה את המסורת של להקות צה"ל כששילבה שירים ומערכונים.
   הלהקה הוציאה שלושה אלבומי אולפן – "סיפורי פוגי", &qu
  • ליאור נרקיס (נולד ב-8 בנובמבר 1976) הוא זמר ישראלי.
   ליאור נרקיס נולד בחולון כבן זקונים לדוד וחנה נרקיס. נרקיס החל לשיר בגיל 16. בשנת 1992 הוציא את אלבומו הראשון, "תפילת חיי", שהיה אלבום עם לחנים טורקיים, וכלל בעיקר שירים בסגנון טורקי. מתוך האלבום התבלט השיר המצליח שהיה להיט גדול באותה תקופה, "כמו פרפר".
  • עמיר (עמרם) בניון (נולד ב-כ"ג באלול תשל"ה, 30 באוגוסט 1975‏) הוא זמר-יוצר, מוזיקאי, פזמונאי ומלחין ישראלי.
  • עפרה חזה (19 בנובמבר 1957 – 23 בפברואר 2000) הייתה זמרת ושחקנית ישראלית שפיתחה קריירה בינלאומית. דיסקוגרפיה 1974- אהבה ראשונה 1976- וחוץ מזה הכול בסדר 1977- עתיק נושן 1978- שיר השירים בשעשועים 1980- על אהבות שלנו 1981- בוא נדבר 1982- פיתויים 1982- עפרה חזה לילדים 1983- חי 1983- שירי מולדת 1984- בית חם 1984- שירי תימן 1985- אדמה 1985- שירי מולדת ב' 1986- ימים נשברים 1987- שירי מולדת ג' Shaday -1988 Fifty Gates of Wisdom -1989 (גרסה בינלאומית לשירי תימן) Desert Wind -1989 Kiry
  • ריטה יהאן-פרוז (לשעבר קלינשטיין; נולדה ב-24 במרץ 1962), המוכרת יותר בשמה הפרטי בלבד, היא זמרת ושחקנית ישראלית.
  • שלומי שבת (נולד ב-30 באוגוסט 1954) הוא זמר ומלחין ישראלי.
  • שלמה ארצי (נולד ב-26 בנובמבר 1949) הוא זמר-יוצר, מוזיקאי, מלחין ופזמונאי ישראלי.
   ארצי התגלה לראשונה כסולן בלהקת חיל הים והפך לכוכב עם זכייתו בפסטיבל הזמר והפזמון 1970. מאז ראתה הקריירה המוזיקלית שלו עליות ומורדות. בין השנים 1970 ל-1976 הוציא מספר אלבומים, חלקם עם להקת גברת תפוח, אך לא זכה להכרה האמנותית שביקש או להצלחה מסחרית משמעותית, למרות זכייה בתואר זמר השנה בקול ישראל, בפרס כינור דוד היוקרתי, זכייה נוספת בפסטיבל הזמר 1974 ובחירתו כנציג ישראל לאירוויזיון בשנת 1975. בשנת 1977, כאשר כמעט היה
  • שרית חדד (בעבר שרה חודדטוב; נולדה ב-20 בספטמבר 1978, י"ח באלול התשל"ח) היא זמרת ומוזיקאית ישראלית. חדד הוציאה מעל 20 אלבומים נבחרה מספר פעמים לזמרת השנה ואף לזמרת העשור. היא מתמחה במוזיקה מזרחית והיא הזמרת המושמעת ביותר בישראל.
 • מתכון הוא רשימת חומרים והוראות, הנדרשים להכנת מוצר. בדרך כלל משתמשים בו בהקשר להכנת מזון. המתכון מפרט שיטת הכנה (בישול, טיגון, אפייה וכדומה) וכולל בתוכו את רשימת המצרכים וסדר פעולות מדויק לשילוב ביניהם על מנת ליצור את המאכל הרצוי. לעתים מצוינת במתכון דרגת הקושי של הכנתו כדי להתאימו לקהל יעד בעל הידע והניסיון הנדרש.
  מתכונים ניתן למצוא בספרי בישול, בטורי בישול בעיתונים או באתרי אינטרנט.
  ישנם מתכונים משפחתיים המועברים מדור לדור. לשפים רבים יש מתכונים סודיים אותם אין הם חושפים לציבור.
  • מאות מתכונים לפסח לצפיה ישירה: ללמידה קלה ומהירה - יש מתכונים ל יש מתכונים למאכלים מקמח מצות, ועוד המון מתכונים לפסח לכל הרמות.
  • מתכונים לשבועות לצפיה ישירה: ללמידה קלה ומהירה - יש מתכונים לעוגות גבינה קרות ואפויות,מתכונים מיוחדים לשבועות, מתכונים לפשטידות, מאפי גבינה, מנות ראשונות, עיקריות, קינוחים או סתם נישנושים
  • מתכונים לבישול עוגות, מתכונים קינוחים
  • סדרת דרמה בת 8 פרקים. סיפורו של צעיר בוכרי הנאלץ לבחור בין נאמנות למשפחתו ולמנהגים הייחודיים לעדה, לבין רצונותיו האישיים לממש את עצמו ולהיות ישראלי "כמו כולם". שחקנים: רבקה מיכאלי, עדי הימלבלוי, לירז צ'רכי, טוביה צפיר, רונן דוידוב, חי דוידוב במאי: ירון שילון. פרק 1
  • החברים של נאור היא קומדיית מצבים ישראלית בת 3 עונות אשר שודרה בערוץ 10 בשנים 2006-2011. יוצר הסדרה הוא נאור ציון אשר כתב גם את כל פרקי הסדרה, ביים אותם וכיכב בהם. זו הסדרה המתוסרטת המצליחה והארוכה ביותר שערוץ 10 הפיק עד כה. שיר הפתיחה של הסדרה, "לא נרדמת תל אביב" נכתב, הולחן (והושר במקור) על ידי דני רובס, ומושמע בסדרה בביצועה של עדי כהן. את מעברוני המוזיקה שנשמעים במהלך הפרקים מנגן אבי סינגולדה.
   ב-4 בספטמבר 2011 עבר נאור מערוץ 10 לרשת ובכך הפכה העונה השלישית לאחרונה של הסדרה.
  • החיים זה לא הכל היא קומדיית מצבים ישראלית ששודרה בערוץ 2 על ידי טלעד ולאחר מכן על ידי רשת החל מ-2 ביולי 2001 ועד ל-20 בספטמבר 2011 וכיום משודרת בשידורים חוזרים בערוץ 2 וב־HOT קומדי סנטרל.
   הסדרה היא קומדיית מצבים משפחתית, מתמקדת בגדי (אבי קושניר) ובדפנה (ענת וקסמן) נוימן, בחייהם במסגרת משפחתית ובהבדלים שבין גברים לנשים. הסדרה זכתה להצלחה וקנתה לה קהל צופים נאמן ואף נחלה שבחים ממבקרים בעיתונות. הסדרה קצרה גם פרסי מסך הזהב ופרסי האקדמיה לטלוויזיה רבים בקטגורית השחקן הקומי, השחקנית הקומית והסדרה הק
  • היהודים באים היא סדרת טלוויזיה ישראלית סאטירית הכוללת מערכונים אודות ההיסטוריה של העם היהודי. הסדרה בוחנת את ההיסטוריה של העם היהודי מתקופת התנ"ך, ועד ימינו. מככבים בה מוני מושונוב, יוסי מרשק, יעל שרוני, עידו מוסרי ויניב ביטון. זוכת פרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה לשנת 2014. בינואר 2016 תשודר עונה שנייה, ארוכה יותר.
  • "המדרשה" היא סדרת דרמה ואקשן ישראלית שמשודרת בשנת 2015 בשידורי "רשת", ערוץ 2.

   הסדרה מגוללת את הסיפור הבדוי של קורס הכשרה לארגון הביון הישראלי - "המוסד", ועוסקת בצד האנושי של סוכני המוסד וחוויותיהם האישיות. היא חושפת שיטות עבודה לאיתור, מיון וגיוס סוכנים ומציגה את הקושי המוסרי בעבודה זו.

   בסדרה צוינה ביקורת על תוצאות חיסול אל-מבחוח, שביצועו יוחס באמצעי תקשורת שונים למוסד, ועל פרשת בן זיגייר.

   עלילה
   קורס ההכשרה למוסד מתקיים במתחם סודי המכונה "המדרשה"
  • זגורי אימפריה היא סדרת טלוויזיה ישראלית של חברת התקשורת HOT, זוכת פרס האקדמיה לטלוויזיה. הסדרה עלתה לשידור ב-8 באפריל 2014, בערוץ HOT3.
   יוצר הסדרה הוא מאור זגורי, שכתב את התסריט והבמאי של הסדרה. הסדרה מגוללת את סיפורה של משפחת זגורי, משפחה רוויית מתחים מבאר שבע, הנאבקת להסיר קללה הרובצת על ראשה מאז מות הסב. העונה השנייה של הסדרה צולמה יחד עם הראשונה, ועלתה לשידור ב-3 בפברואר 2015.
  • זינזאנה היא סדרת טלוויזיה בבימוי חיים בוזגלו, ששודרה בשלוש עונות בין השנים 2000 - 2005 בערוץ 2, במסגרת שידורי זכיינית השידור טלעד.

   העונה הראשונה שודרה בימי שלישי, בין 22:30 ו-23:30, וכללה אחד-עשר פרקים. הראשון הוקרן ב-1 בפברואר 2000 והאחרון ב-18 באפריל. הסדרה זכתה למדרוג גבוה ביותר, 21.1% בממוצע, והעלתה בכ-20% את המדרוג ברצועה בה שודרה, שהייתה מאוחרת יחסית ומחוץ לשעות השיא. הקהל הקבוע מבין יהודים בני 4 ומעלה הוערך ב-463,000 איש.‏ מספר הצופים בפרק הבכורה של העונה הוערך ב-531,000 איש.‏

   העונה
  • כתב פלילי היא סדרת טלוויזיה בבימוי חיים בוזגלו, ששודרה בשנת 2005 בערוץ הראשון. הסדרה עוסקת בחייו של כתב פלילי בשם אודי תבור (המגולם על ידי אייל שכטר) אשר כותב בעיתון "חדשות היום". הסדרה מתרחשת בישראל וכוללת 14 פרקים.
   שחקנים: אייל שכטר - אודי תבור עודד תאומי אורי גבריאל - סמי שאקי עמוס לביא - אבי שרון זליקובסקי - קרן אלמגור צופית גרנט אושיק לוי - שוקי שדה ירון מוטולה - רוני אילני אורנה פיטוסי - סימה ליאור מילר - שאולי סמי הורי - אהרון לוי רמי ויצמן - ג'ול שיר אריאלי - תום דור צויגנבום
  • מ.ק. 22 היא סדרת טלוויזיה מונפשת סאטירית ישראלית, זוכת פרס האקדמיה לטלוויזיה. הסדרה עוסקת בסאטירה על החברה הישראלית, תוך הצגת הרפתקאותיהם של חיילי אפסנאות בבסיס צה"ל בדיוני בו מאוחסן "נשק יום הדין הישראלי". עונתה הראשונה והיחידה של הסדרה עד כה שודרה לראשונה בערוץ ביפ החל מ-21 במרץ 2004. הסדרה היא סדרת הפריים טיים המונפשת הראשונה שהופקה בישראל, והיא נחשבת לאבן דרך בהתפתחותה של ההנפשה הישראלית.

   משמעותו של השם "מ.ק. 22" היא "מחנה קבע 22". השם נבחר משום שהוא מזכ
  • מסודרים היא דרמה-קומית ישראלית, זוכת פרס האקדמיה לטלוויזיה, שיצר מולי שגב יחד עם אסף הראל שגם משחק בתפקיד הראשי בסדרה. הסדרה שודרה בשידורי "קשת" בערוץ 2 ב-2007. ההצלחה לה זכתה הסדרה בעונה הראשונה הובילה לחידושה לעונה שנייה בת 11 פרקים שעלתה ב-2009. בסיום שידור העונה השנייה הודיעה קשת שלא תופק עונה נוספת.
   הסדרה עוסקת בארבעה חברים, גיא פוגל (אסף הראל), תומר לוי (אסי כהן), ארז קליינר (ערן זרחוביץ') ושגיא ברלד (מאור כהן), שביצעו אקזיט ומכרו את הסטארט-אפ שלהם, "ג'ימלאיה", לתאגיד
  • פאודה (בערבית: فوضى, כאוס) היא סדרת טלוויזיה ישראלית מסוגת מתח ואקשן אשר יצרו אבי יששכרוף, הפרשן לענייני ערבים של אתר וואלה!, והשחקן ליאור רז, שעלתה לשידור ב-15 בפברואר 2015 בערוץ yes Oh. השניים התבססו בין היתר גם על חוויותיהם האישיות משנות האינתיפאדה, במהלכה שירת רז ביחידה מובחרת ויששכרוף שימש ככתב ופרשן. לסדרה ייעצו גם גונן בן יצחק, רכז שב"כ ואיש סיירת מטכ"ל לשעבר, אבירם אלעד, יוצא יחידת דובדבן, ועמוס הראל, הפרשן הצבאי של העיתון "הארץ".
  • תמונות יפואיות היא סדרת ספרים בהוצאת ספריית מעריב, על פי טור קבוע שכתב מנחם תלמי במוסף "מעריב". לטורים נלוו איורים של שמואל כץ.
   הסיפורים עוסקים בהווי החיים ה"תחתיים" ביפו, בעיקר של גברים אשר לדידם פשיעה וישיבה בכלא אינם חריגים למציאות. בספר ניתן למצוא שלל ביטויים ודימויים רבים. אלו המתייחסים, בין שאר הנושאים, גם לאברי מין ("בונבונים", "עיגולים" ו"וובוס חמינאדוס", "ברוך הבא" וכדומה).
  • החולמים" מגוללת את סיפורם של הנערים והנערות בבית אומנה בשם "המעון לנערים ונערות נזקקי הלנה" (מכונה בקיצור "המלונה"). במרכז הסיפור נער בשם יונתן שקיבל את התואר להיות "המיועד". הכול מתנהל באופן שגרתי עד שבמוזיאון הנמצא בסמוך למעון מתגלה אבן משאלות - "אבן אשתר". מטרתו של יונתן להשיג את האבן כדי שיוכל לשוב ולהיפגש עם אמו, שהשאירה אותו במעון לפני עשר שנים. לפי הסדרה, אבן אשתר (אבן המשאלות) הייתה שייכת לסנחריב מלך אשור. פתיחת התיבה גורמת להעצמת הרצון לקבל י
  • "הילדים מגבעת נפוליאון" הינה סדרת דרמה ישראלית לנוער אשר שודרה במהלך שלוש עונות בין השנים 2001 - 2004 בערוץ הילדים.
   הסדרה עוקבת אחר קבוצת בני-נוער הרפתקנית אשר פותרת תעלומות ופשעים, ומתאספת בגבעת נפוליאון שברמת גן. לסדרה היו שלוש עונות שכל אחת מהן כללה 11 פרקים. עידו (יון תומרקין), בנם של אבי, צייר מתוסכל (הרן שגיא), ודפנה, מדריכת סדנאות רוחניות (גיליה שטרן), משמש כמנהיג החבורה ולרוב הוא גם זה שמפצח את התעלומות.
  • המובילים היא קומדית מצבים ישראלית לילדים, שמשודרת בערוץ לוגי. עונות הסדרה צולמו בין השנים 2007-2009 במשך 3 עונות. בעקבות מותו של קלים קמנקו בוטלה העונה הרביעית.
   בני משפחת דגני הם מובילים בחברת ההובלה "מוטי הובלות". הם נאלצים לטפל בחברה לאחר שאב המשפחה, מוטי דגני, נמחץ ונהרג בידי פסנתר כנף שנפל עליו באחת ההובלות. עקב מותו, מחברה עשירה ומצליחה היא הופכת לכושלת וקטנה. בני משפחת דגני נאלצים לעבוד בחברת ההובלות מפני שהם חייבים לבנק שלהם מעל למאה אלף שקל (בעונה הראשונה של הסדרה). הם כושלים
  • השמיניה הייתה סדרת טלוויזיה מסוגת דרמת נעורים ומדע בדיוני ששודרה בשנים 2005–2014 בערוץ הילדים ללקוחות HOT, והיא הופקה על ידי נגה תקשורת וטדי הפקות.
   לסדרה שאותה יצר גיורא חמיצר וביים רובי דואניאס 5 עונות ו-212 פרקים, והיא נהנתה מפופולריות רבה בקרב בני־נוער. שחקני הסדרה הם מיכאל אלוני, שירה ולנסקי ,הילי הלון , דון לני-גבאי , ידידה ויטל ,עדי הימלבלוי דני לשמן ואבי קורניק .
   עונותיה השנייה והשלישית זכו בפרס האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2006 ולשנת 2007. הסדרה מתארת תחילה את עלילותיהם של שמונה ילדים מח
  • חצויה היא סדרת טלוויזיה יומית ישראלית לנוער שעלתה לשידור ב-28 במאי 2009 בערוץ HOT. הסדרה שודרה גם בערוץ הילדים ומשודרת כעת גם בערוץ זום. לסדרה הופקו שלוש עונות.
   הסדרה מספרת את סיפורה של אלה רוזן בת החמש עשרה, המתחילה את שנת הלימודים ביחד עם ידידה הטוב, עומר טנא, ואחיה, גיא רוזן בבית ספר התיכון גרין. בית הספר מנוהל על ידי אמנון גרין, שעומד בראש מסדר "בני הדם" - מסדר חשאי בן 1,000 שנים (שאותו הקים אבו הקדום של אמנון) שמטרתו "לנקות" את העולם מערפדים.
  • מבצע קיפוד היא סדרת הרפתקאות חינוכית לילדים, ששודרה בערוץ לוגי.
   אודי, שחר ושחר מגיעים לעבוד בבית החולים להצלת חיות בר. הם פוגשים שם את אלה, ביתו של דוקטור גבעון ואת דולב, בנה של שוש, המנהלת של בית החולים. לאחר כמה שיבושים ובעיות בעבודת בית החולים, הילדים מתחילים לחשוד כי מישהו מנסה לשבש את פעילותו התקינה של בית החולים. תחילה הם חושדים בכתבת יעל שבאה לכתוב כתבה על שחרור הצבייה אך לאחר מכן מתנוססת כתבה שונה לגמרי. לאחר שהם מגלים שהיא אינה אשמה הם חושדים בנטלי קורל ועורך הדין שלה, רשף, שמנסים לקנו
  • מנדלבאום בלש פרטי היא קומדיית מצבים בהפקת טדי יזמות והפקות, ששודרה בערוץ הילדים ובערוץ לוגי. סדרה זו היא ספין-אוף של הסדרה המצליחה "הפיג'מות", ומתמקדת במעלליו של גרי מנדלבאום (יניב פולישוק) לאחר שהצטרף לצוות חקירות. העונה הראשונה שודרה בערוץ הילדים בשנת 2009, והשנייה שודרה בערוץ לוגי ב-2010. העונה השלישית התבטלה מאחר שאסף בן שמעון לא יכל לשחק בסדרה עקב התעוורותו.
   גלית "גאלה" וולפסון, בתו של ניצב וולפסון, החליטה לפתוח משרד חקירות. היא מצרפת אליה את ידידה הוותיק, אסף לוין, צלם
  • נשרים היא סדרת הרפתקאות בכיכובם של אורי בן ברוך, מורין אמור, להב גולן, תובל שפיר ואליענה מגון, שהופקה על ידי ערוץ לוגי. הסדרה עלתה לאוויר בשנת 2009 והופקו לה 10 פרקים.
   גיבורי הסדרה הם אודי (אורי בן ברוך), תלמיד כיתה ה' שאוהב הרפתקאות, ואחיו הגדול עופר (תובל שפיר) שהדבר היחיד שהוא רוצה בחיים זה להתרחק מאחיו הקטן ומחבריו הטובים: שחר הבן (להב גולן) ושחר הבת (מורין אמור). הסדרה מתרחשת במהלך החופש הגדול. בתחילת הסדרה עופר רוצה לנסוע לרמת הגולן ולעשות עבודה על נשרים עם חברתו מאיה (אליענה מגון) שהוא מ
  • שמש היא קומדיית מצבים ישראלית ששודרה בערוץ 2 על ידי הזכיינית קשת והופקה על ידי טדי הפקות בין השנים 1997 - 2004, ובמגוון ערוצי טלוויזיה הן של yes והן של HOT, וכמו כן התפרסמה באתר האינטרנט וואלה!. התוכנית שופעת בסטריאוטיפים עדתיים במתכוון. במשך שנים היא זכתה לפופולריות בישראל, בעיקר אצל ילדים. היא סדרת קומדיית המצבים הישראלית בעלת מספר הפרקים השלישי בגודלו לאחר הפיג'מות והחיים זה לא הכול.
 • סדרות עם תרגום לצפייה ישירה
  • סדרה אשר מתמקדת בתיעוד מעלליו הפליליים של ברון סמים, מלך הקוקאין הקולומביאני וראש הקרטל העשיר והמסוכן ביותר בעולם, פבלו אסקובר (המגולם על ידי ואגנר מורה).
   פבלו אסקובר סדרה
 • מופע סטנד-אפ (בעברית: מִצְחָק) הוא מונולוג של קומיקאי המופיע על הבמה או דיאלוג שהוא מקיים עם הקהל, ובו הוא מציג מבט שונה ומבדר על סיטואציות שונות משגרת החיים היומית. המונח "סטנד-אפ" הוא תעתיק חלקי של Stand-up comedy באנגלית, קרי סְטֵנְד-אָפּ קוֹמֵדִי, כלומר "קומדיה בעמידה", שכן הקומיקאי לרוב עומד בעת המופע.
 • סרטים עם דיבוב ואנימציה
 • ערוצים מישראל בשידור חי
  • קליפים המציגים פלייבק של שירים ישראלים, בכל הסגנונות האהובים, מלווים בכתוביות אשר יכולות לשמש אתכם לאירועים מיוחדים ערבי שירה בציבור או - קריוקי ישראלי, מזרחית, רוק, וכל סגנונות הקריוקי בעברית
  • הכֹּל הוֹלֶךְ היא תוכנית בידור ישראלית המבוססת על התוכנית הצרפתיתה Vendredi, tout est permis avec Arthur (ביום שישי, הכל הולך עם ארתור), המשודרת בערוץ 2 מטעם הזכיינית "רשת", בימי שישי ב-21:30. את התוכנית בישראל מנחה דביר בנדק ומשתתפים בה קומיקאים ושחקנים נוספים.
   התוכנית אמורה הייתה להיות כ- 14 פרקים, בגלל ממוצע אחוזי הרייטינג הגבוהים שזכתה התוכנית (כ- 17 אחוזים), החליטו להאריך את העונה מעבר למתוכנן.
  • הסדרה תציג 16 סיפורים קצרים על אנשים ששואפים לעשות מוסיקה ולהתפרסם, ופונים אל משה גואטה, אמרגן וסוחר מכוניות, כדי שיגשים את חלומם. הסדרה מוגדרת על ידי ערוץ המוסיקה כשילוב בין ז'אנרים שונים - דוקומנטרי, דרמה וטלנובלה. יוצרת ועורכת הסדרה: הילה שלזינגר, מפיק אחראי: איתן אבוט.
  • התוכנית מבוססת על הפורמט האמריקאי של התוכנית "Beauty and the Geek" (שרצה בארצות הברית בשנים 2005-2008), בו מפגישים בין חבורת גברים חנונים בעלי אינטליגנציה גבוהה וכישורים חברתיים נמוכים, לבין חבורת נשים יפות בעלות כישורים חברתיים גבוהים וחסרות ידע כללי בתחומים בסיסיים. בפרק הראשון המשתתפים מחולקים לזוגות (גבר ואישה). בכל פרק, הזוגות מתחרים זה בזה בשלל משימות: במרבית המקרים משימות הנשים דורשות שינון של חומר ולמידה, משימות הגברים דורשות שימוש בכישורים חברתיים, ומקצת המשימות דורשות שימוש ב
  • סדרת דוקו ריאלטי. נירו לוי, חנוך דאום, רון שובל, טום קשתי וגדעון לוי יוצאים למסע הזוי של חיפושי נפט בארץ ישראל, באמצעות כוחות התקשור של אורן זריף.
   אורן זריף, המתהדר ביכולות תקשור פנומנליות, טוען כבר שנים רבות שבאמצעות כוחותיו הוא יכול למצוא נפט בישראל. ב"הקודחים", סדרת דוקו-ריאליטי חדשה, זריף מחליט שהגיעה השעה לעשות מעשה ומגייס את חבריו מ"גולסטאר" נירו לוי, רון שובל וטום קשתי, יחד עם אנשי התקשורת חנוך דאום וגדעון לוי, להצטרף אליו למסע של חיפוש אחרי

   הזהב השחור ברחבי ארץ י
  • פרויקט הלהקה היא תוכנית מציאות ישראלית המשודרת בערוץ הילדים. במהלך התוכנית נבנית להקת פופ. המתמודדים צריכים להפגין יכולות תנועה, שירה ועבודה בקבוצה. בשלבי האודישנים נבחרת קבוצה של משתתפים הנכנסים למתחם אימונים מיוחד בו הם גרים יחד ועוברים סדנאות עם זמרים מובילים, שיעורי פיתוח קול, שיעורי ריקוד ועוד. אלו שמצליחים לשרוד עד סוף התוכנית, מרכיבים את הלהקה, שמיוצגת על ידי חברת התקליטים NMC. מה-15 בספטמבר 2013 עד ה-24 בספטמבר 2013 שודרה בערוץ הילדים סדרת ספין-אוף דוקומנטרית על להקת "סטארטאפ", הלהקה שיצאה מהעונה הראשונה של פרויקט הלהקה. ב-24 בינואר 2014 נבחרה התוכנית בטקס פרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה, כתוכנית האולפן לילדים ונוער הטובה ביותר ששודרה בשנת 2013.
 • כאן תמצאו את כל תחנות רדיו בישראל לשמיעה ישירה, תחנות רדיו בישראל להאזנה ישירה, תחנות רדיו אונליין, תחנות רדיו ישראל, תחנות רדיו, רדיו להאזנה, תחנות רדיו לשמיעה.
  רדיו 88FM קול המוזיקה רשת ג' צה"ל גלי צה"ל גלגלצ רדיו אזורי הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו רדיו אמצע הדרך 90FM לב המדינה 91FM קול רגע 96FM91.5 רדיו דרום ECO99fm רדיוס 100FM קול הים האדום 102FM רדיו תל אביב רדיו ללא הפסקה 103FM רדיו חיפה תחנות רדיו חינוכי רדיו קול הגליל העליון 105.3FM קול אחר 106FM רדיו חינוכי מכללת נתניה קול הנ